Sala konferencyjna na wynajem - Bełchatów

Sala konferencyjna

Sala konferencyjna

Przyjazd
02 paź 2023
Wyjazd
03 paź 2023

Sala konferencyjna

Hotel Santin położony jest w świetnie skomunikowanej części Bełchatowa, blisko dróg tranzytowych. Dzięki takiej lokalizacji jesteśmy doskonałym miejscem do organizacji niewielkiej konferencji lub szkolenia, dla osób z centralnej Polski, a przede wszystkim województwa łódzkiego

Sala konferencyjno-szkoleniowa, będąca częścią naszego hotelu, ma powierzchnię 64 m2 i może pomieścić nawet 50 osób. W zależności od ułożenia stołów w jej wnętrzu można zorganizować klasyczne szkolenie lub też warsztaty czy konferencję z pracą w grupach. Salę można zaciemnić, zasłaniając okna. Wyposażenie naszej sali konferencyjnej w Bełchatowie stanowią: 

  • ekran
  • projektor
  • flip-chart z mazakami
  • dostęp do szybkiego internetu.

Osoby decydujące się na wynajem sali konferencyjnej otrzymują również dostęp do szybkiego Internetu.

Wynajem sali konferencyjnej na szkolenie - 500,00 / brutto

Wynajem sali konferencyjnej na pokazy - 1000,00 / brutto

Uczestnikom szkolenia możemy zapewnić przerwy kawowe, przekąski oraz pełną obsługę gastronomiczną.

POBIERZ OFERTĘ SAL KONFERENCYJNYCH

POBIERZ MENU OBIADOWE

POBIERZ MENU BUFETU OBIADOWEGO

POBIERZ MENU KOLACYJNE

POBIERZ MENU BUFETU KOLACYJNEGO

Zapytaj o szczegółową ofertę:

mail: info@hotelsantin.pl
tel.: +48 44 63 26 392

Sale szkoleniowe

Decydując się na wynajem sali konferencyjno-szkoleniowej w Bełchatowie, zyskują Państwo nie tylko w pełni wyposażone miejsce do spotkań, w świetnej lokalizacji dla osób z centralnej Polski oraz województwa łódzkiego. Mogą Państwo także zamówić catering, dzięki któremu uczestnicy szkolenia lub konferencji będą mogli przyjemnie spędzić czas pomiędzy kolejnymi punktami programu. Zapewniamy zarówno obiady, jak i przerwy kawowe, z przekąskami. Dla organizatorów konferencji możemy przygotować kompleksową ofertę, „szytą na miarę”, która obejmuje nie tylko sam wynajem sali szkoleniowej, ale również zapewnimy uczestnikom wieczorne atrakcji, podczas których będą oni mogli zintegrować się oraz odpocząć po całodziennej konferencji. Możemy zaplanować cały dzień lub kilka dni, w taki sposób, że grupa uczestnicząca w konferencji będzie miała świetne warunki do zdobywania wiedzy, ale również przyjemnie spędzi wolny czas. Zapraszamy do organizacji konferencji lub szkolenia w Hotelu Santin w Bełchatowie. Jesteśmy świetnym miejscem na konferencję dla osób z województwa łódzkiego czy centralnej Polski.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij